Dlaczego coraz więcej osób decyduje się na wykończenie mieszkania pod klucz?

Coraz więcej właścicieli mieszkań, w tym również naszych klientów, decyduje się na wykończenie ich w wariancie „pod klucz”. Na czym polega remont mieszkania pod klucz? Jakie zalety przemawiają za wyborem tej usługi?

Czym jest wykończenie mieszkania pod klucz?

W ramach usługi wykończenia mieszkania pod klucz wszystkie prace remontowe są ukończone, co oznacza, że do lokum można się od razu wprowadzić i go użytkować. W praktyce oznacza to, że firma remontowa bierze na siebie pełną odpowiedzialność za wykonanie wszystkich prac budowlanych, a także zakup materiałów i wyposażenia.

Kompleksowość i wygoda

To oznacza, że ingerencja klienta w cały proces remontu mieszkania zostaje ograniczona do niezbędnego minimum, co z jego perspektywy jest rozwiązaniem bardzo wygodnym. Eliminuje ono potrzebę zatrudniania wielu wykonawców, pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu i czyni cały proces remontu po prostu szybszym.

Jako firma zajmująca się remontem mieszkań pod klucz oferujemy kompleksowy zakres usług obejmujący zarówno wykonanie projektu, jak i prace wykończeniowe, budowlane oraz doradztwo przy wyborze armatury, koloru ścian, mebli itd. Ponadto układamy glazurę, malujemy ściany oraz wykonujemy roboty hydrauliczne i elektryczne.

Remont pod klucz na każdą kieszeń

Czytając o kompleksowym remoncie mieszkań wiele osób może zadawać sobie pytanie: czy mnie na to stać? Na szczęście obecnie ta usługa budowlana staje się coraz bardziej dostępna dla klientów dysponujących bardzo zróżnicowanym budżetem. Przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych i różniących się od siebie pakietów wykończeniowych, które możesz dopasować do swoich potrzeb, oczekiwań i możliwości finansowych. Dokonaj wyboru spośród pakietu Orange, White, Green, Black bądź zdecyduj się na projekt indywidualny.